cz en

Jak se stát modelkou?

Začátky jsou vždycky těžké, ale dáme Vám jednu radu: Věřte si! V to, jaký je ve Vás potenciál, a to bezpochyby je. Mrzí Vás, že jiní ho nevidí? Nedali jste jim příležitost. Ukažte světu, co ve Vás ve skutečnosti je, a buďte vytrvalí. A především: seberte odvahu, protože s její pomocí dokážete velké činy!

Abyste uspěli ve světě modelingu, nemusíte nutně vypadat jako Angelina Jolie nebo Orlando Bloom. Nemusíte být bůhvíjak krásní, přitažliví nebo sexy. Měli byste ale mít vlastní dobré portfolio, které bude konkurenceschopné a bude vás reprezentovat, ať už přijdete kamkoli.

Abyste si uměli představit, jak taková prezentace vypadá, připravili jsme pro Vás internetový server – vogi.eu/galerie, kde můžete vidět ukázky již zrealizovaných portfolií začínajících modelek a modelů. Stejně tak i Vy budete mít možnost se na tomto serveru bezplatně zaregistrovat , a tím dát šanci potencionálnímu zákazníkovi, aby si všimnul Vaší originality a vyzval Vás ke spolupráci.

Pomůžeme Vám nastartovat Vaši kariéru tím, že Vám zhotovíme profesionální fotografie, které budou schopné v tvrdé konkurenci opravdu obstát. A co víc: zhotovíme Vám vlastní book, který budete moci kdykoli obměňovat a přizpůsobit situaci.

A kolik to celé bude stát?

> ceník <

Tešíme se na Vás!
Vojta a Gita


vogi.eu, fotografická a modelingová agentura Praha, created by pidzej & Dvořák Jakub
optimalizace PageRank.cz
Databáze modelů Formulář Informace pro modelky

Vojtěch Vlk - fotograf

vogi.eu

modelingová agentura, fotografická agentura

modeling