cz en

Kdo jsme?

VOGI je sdružení fotografů, kteří se specializují především na portrétní a modelingovou fotografii. Naší předností je mnohaletá praxe v oblasti fotografování jak významných osobností, tak i začínajících modelek, které chtějí prorazit do světa showbusinessu a ukázat světu svůj mladý potenciál.

Výhodou je internetový server, který je umístěn na našich webových stránkách a kde má každý možnost se bezplatně zaregistrovat a umístit své fotografie. Je to ta nejjednodušší cesta, jak se zviditelnit a dát tak šanci Vám i potencionálnímu klientovi ke vzniku vzájemné spolupráce.

Nehledáme jen krásné mladé lidi s postavou manekýna/y, jde nám především o originalitu, nevšední vzhled a odvážného ducha.

Přijďte se k nám podívat a vyzkoušet si, jaké to je. Pomůžeme Vám zbavit se napětí a strachu z neznáma, dáme Vám možnost se zapojit, dáme příležitost k realizaci Vašich nápadů.. Pravdou je, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Ale kdo také nic nezačne, ničeho nedosáhne. Toto je ojedinělá příležitost pro všechny, kteří chtějí zrealizovat své sny a stát se nečím výjimeční.

Ukázky naší práce naleznete také na www.vojtechvlk.com.
vogi.eu, fotografická a modelingová agentura Praha, created by pidzej & Dvořák Jakub
optimalizace PageRank.cz

Vojtěch Vlk - fotograf

vogi.eu

modelingová agentura, fotografická agentura

modeling